Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
33°C
18°C
JUTRI
35°C
18°C

1, 2, 3…. in dvorski drevešček že žari!

Na Miklavžev večer, 5. decembra 2019, smo po vajah Otroškega pevskega zbora Dvor ob Krki imeli, sedaj že tradicionalini, prižig lučk na dvorskem dreveščku. Bil je lep dogodek, saj smo z otroci otroškega pevskega zbora priredili krajši kulturni program. Polona Meglen nam je z igranjem na kitaro še obogatila predstavljene skladbice. Upam, da se nam pridruži še večkrat. Po nastopu pa je sledila okrasitev dreveščka in prižig prazničnih lučk. Na koncu smo se po družili ob vročem čaju in piškotih, ter smelo zakorakali v lep decembrski čas. 

 

Besedilo: Tjaša Primc, zborovodkinja OPZ Dvor ob Krki, članica KD Dvor

Foto: Jadranka Meglen, članica KD Dvor

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi