Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
18°C
JUTRI
27°C
16°C
Oceni objavo

TUDI MI LAHKO POMAGAMO

V četrtek, 30. maja 2024, sta nas obiskali prostovoljki Rdečega Križa Novo mesto gospa Vlasta Lampret in gospa Zvezdana Bajc. Z učenci sta se pogovorili o delovanju Rdečega križa, prostovoljstvu in z igrico Križem Kapica predstavili, kako lahko po svojih močeh pomagajo drugim. V učencih sta prižgali iskrico, da bodo od zdaj naprej še bolj pozorni, kdaj, komu in kako lahko pomagajo. Učencem sta podelili tudi posebne balončke, pobarvanke in obliže. Dan smo obogatili z dejavnostim prve pomoči ter ga zaključili s sladkim presenečenjem.

Verjamem, da bo tudi zaradi naših prvošolcev, ki bodo opravljali dobra dela, za koga izmed nas lažje in lepše.


Irena Platiše, razredničarka 1. r. Žužemberk

Oglejte si tudi