Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, predvsem plohe in nevihte, se bodo od zahoda razširile na vso Slovenijo ter ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju ob jugozahodnem vetru še do 33 stopinj C.
19°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
14°C | 31°C
torek, 27.06.2017
15°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
16°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 8h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
19°C
28°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Pričetek jesenskih FIT delavnic


DOGODKI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
30.08.2015      20:48
A A

Pričetek jesenskih FIT delavnic


V ponedeljek, 31.8.2015 ob 19. uri vas vabimo v prostore Rdečega križa (Tržnica Zreče) na uvodni sestanek za FIT delavnico. Pripeljite vse, ki jim želite več boljšega počutja, zdravja, veselega druženja in telovadbe.


Deli:

Večina oseb misli, da ve ali pa res ve, kako se pravilno prehranjevati. Problem nastane zaradi življenjskega stila. Hrana, ki jo kupujemo je vedno bolj kalorična in vedno manj hranilna tako, da končamo prekomerno težki ali pa podhranjeni, brez energije, s slabo prebavo, srčno žilnimi obolenji, s prekomerno telesno maščobo. Tudi pri osebah z visoko zavestjo »wellnessa« ni enostavno, saj so skušnjave vsepovsod in poceni. Kako ustvariti teh nekaj majhnih navad, ki jih lahko prakticiramo vsak dan, s pomočjo nekaj praktičnih prehranskih rešitev, ki uravnotežijo našo prehrano, uravnotežijo našo težo in prekomerno telesno maščobo, pomagajo vzpostaviti in ohranjati visoko energijo ter dobro počutje in zdravje? Vse to se bomo naučili na FIT delavnici. Delavnice bodo potekale 12 tednov (1 x na teden bo eno uro). Več informacij po telefonu Tatjana, (041 630 079). Čim prej pokličite in si zagotovite svoje mesto.

 

Urška Firer
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.