Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
10°C
-3°C
JUTRI
8°C
6°C
Deli
1695

Delo na kmečkem polju 2017

Na povabilo Društva upokojencev Stranice so se člani TOD Stranice udeležili prireditve, ki je bilo mogoče videti opravila naših prednikov na kmetijskem polju. Udeleženci in gledalci so lahko uživali in videli kako je potrekala košnja s koso na roke, grabljice so opravile delo z grabljami, otroci so igrali igre prednikov, postavljanje kopice za seno je bila prava paša za oči. Ni manjkalo pijače, za kar sta priskrbela hlapca niti jedače za kar pa so priskrbele dekle. Delo je vseskozi spremljala pesem, vriskanje in druge norčije, ki so bile tudi nekoč prisotne pri tovrstnih opravilih.

Vso priznanje organizatorjem DU Stranice, ki so se potudili in tovrstni dogodek organizirali na zelo visokem nivoju

TOD Stranice

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij