Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne se bo delno zjasnilo, nastajale bodo krajevne plohe, pogosteje v vzhodnih krajih. Pihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najvišje temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem do 30°C.
16°C | 28°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
15°C | 27°C
petek, 27.07.2018
13°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

20. OBČNI ZBOR TURISTIČNO OLEPŠEVALNEGA ......


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
13.03.2018      10:23
A A

20. OBČNI ZBOR TURISTIČNO OLEPŠEVALNEGA DRUŠTVA STRANICEDeli:

Prvi petek v mesecu marcu so se v dvorani kulturnega doma Stranice zbrali člani Turistično olepševalnega društva Stranice(TOD) na letnem zboru. Srečanje je letos  bilo  še posebej  slovesno saj je društvo obeležilo 20 let  delovanja. Hkrati je to tudi volilno leto v organe TOD Stranice.

Vse zbrane je pozdravil predsednik  Marjan Korošec, ki je tudi v sliki  in besedi predstavil delovanje društva skozi vseh 20 let.

Uradni del je bil obarvan delovno. Zbor je vodil delovni predsednik Marjan Steble.

Pregledali so delo in finančno poročilo preteklega leta, izvedli razrešitev nekaterih starih članov in potrditev novih. Za predsednika še naprej ostaja Marjan Korošec za podpredsednika pa je bil izvoljen Dušan Brečko.

Zbrane so pozdravili tudi gostje, podžupan občine Zreče Drago Šešerko, ki je ob tej priložnosti podelil društvu priznanje za 20 let uspešnega dela in obstoja, predsednik KS Stranice Milan Fijavž ter predsedniki društev, ki delujejo v kraju Stranice. Vsak od  njih je v priložnostnem govoru podal pohvalne in vzpodbudne besede in pripravljenost za medsebojno sodelovanje.

Za 20 let dela v društvu so bila podeljena priznanja, ki so jih prejeli: Metka Fijavž, Lucija Cvelfer in Marjan Steble. Priznanje je prejel tudi Milan Fijavž za KS Stranice za posluh in pomoč pri delovanju društva.

Za družabni del srečanja je poskrbela skupina članov društva TOD Stranice, ki so s komedijo dodobra nasmejali celotno družbo društva. Na zboru so se še v klepetu,  ob domači kapljici in hrani zadržali pozno v noč.

 

Prispevek Helena Rošer
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TURISTIČNO OLEPŠEVALNO DRUŠTVO STRANICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!