NED.
14°C
2°C

Deklice do novega uspeha

Na turnirju v Celju so #WeilerKids od popolnega uspeha ločile zgolj tri točke. Proti Celju so izgubile na tesno, a so  nato uspela zbrati misli in premagale VISIT Braslovče.

Starejše deklice so v nadaljevanju tekmovanja gostovale v Celju pri tamkajšnjem OK Celje. Uvodno tekmo so pričele zelo dobro in prvi niz povedle z 25:14. Naslednji niz je bil precej bolj na tesno in se je na koncu izšel v korist domačink 23:25. Zrečanke so tretji niz pričele lepo in ga tudi povedle 11:9, a ga na koncu izgubile 12:15 ter tako omogočile domačimkam veselje na svojem parketu.

V drugi tekmi dneva so igrale proti ekipi VISIT Braslovče. Po dokaj izenačenem uvodu tekme so #WeilerKids odigrale svojo igro, zmanjšale lastne napake in niz dobile na 25:18. Dober uvodni niz je bila dodatna energija, da so deklice v naslednji niz stopila bolj sproščeno in to se je videlo v sami igri. Niz so zaključile na 25:10 in vpisale novo ligaško zmago.

Nalsednji turnir čaka starejše deklice že 14.01.2023, ko bodo gostovale v Braslovčah.

(vir: weilervolleyzrece.e-obcina.si)