Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
15°C
2°C
JUTRI
7°C
-3°C

Pomoč družini Dolar

Na Stranicah živi tričlanska družina Dolar. Dom Slavka, Cvetke in 15-letnega Jožija nima kopalnice in sanitarij, zaradi nesanitarnih posledic požara pa je njihov dom nevaren za bivanje, saj mu grozi udor stropa. 
Lions klub Konjice ŽVita organizira humanitarno akcijo, s katero zbirajo sredstva za obnovo njihove hiše. Več si lahko preberete na njihovi Facebook strani ter na strani Pomoč za družino Dolar, ki je zaživela za ta namen.
Samo še ta teden je aktivirana dobrodelna SMS linija POMAGAMO10 na 1919. Do 22.1.2021 lahko za dom Slavka, Cvetke in Jožija prispevate 10 EUR. 
Do cilja jim manjka še približno 20.000,00 EUR. 

V kolikor imate možnost pomagati, vas tudi iz občine Zreče pozivamo, da smo v tem času, ki je težek za vse, dobrosrčni po svojih najboljših močeh.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi