Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
20°C
8°C
SRE.
20°C
7°C
4862

Protestni dopis upravi Abanke

Spoštovani
Župan Občine Zreče, predsednika DU Zreče in Stranice, ter predstavnik civilne iniciative so podpisali protestni dopis upravi Abanke. S protestnim dopisom naprošamo in pozivamo vodstvo Abanke, da o odločitvi še enkrat pretehta in odloči v dobro številnih njihovih zvestih starejših strank, kar je gotovo tudi v širšem javnem interesu, še posebej ker s tem v mestu in občini izgubljamo edino bančno poslovalnico. Abanki smo dopisu priložili tudi zbrane e-podpise peticije (657), ki jo k tej informaciji žal ne moremo priložiti zaradi varstva osebnih podatkov. 

Celotni protestni dopis je v priponki.

Zreče, 28.5.2020

Dokumenti, priloge: Prošnja in poziv Abanki da poslovalnica v Zrečah ostaja odprta

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi