Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem in v gorah precej jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. V notranjosti Slovenije bo sprva pretežno oblačno, čez dan pa se bo ponekod jasnilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem do 19 °C.
8°C | 13°C
četrtek, 15.11.2018
5°C | 12°C
petek, 16.11.2018
3°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
0°C | 8°C
nedelja, 18.11.2018
-2°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Podpis listine o predaji uličnih zbiralnikov ......


OBVESTILA

| |
26.10.2016      14:00
A A

Podpis listine o predaji uličnih zbiralnikov za e-odpadke in odpadne baterijepodpis listine
podpis listine
Deli:
V petek dne 14. oktobra 2016, je bila v Lenartu podpisana listina, o predaji uličnih zbiralnikov za e-odpadke in odpadne baterije, v sklopu projekta LIFE -  Gospodarjenje z e-odpadki, ter podjetjem ZEOS d.o.o., Ljubljana. V tem podpisu je sodelovalo več občin, med njimi tudi Zreška. Ulične zbiralnike smo že postavili in predali v uporabo skupaj z lokalnim partnerjem Saubermacher Slovenija d.o.o. Lokacija enega zabojnika se nahaja pri ekološkem otoku na avtobusni postaji Zreče (PTC Nova Dobrova), drugi zabojnik pa je na lokaciji  parkirišča pri pokopališču na Stranicah.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!