Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
23°C
2°C
PON.
22°C
3°C
1631

Evropski teden mobilnosti

Občina Zreče v sklopu Evropskega tedna mobilnosti, ki bo potekal od 16. do 22. septembra pod geslom: »Združimo moči – delimo si prevoz« vabi vse občanke in občane, da v tem tednu čim več izbirajo okolju in človeku prijaznejše načine mobilnosti za vsakodnevne obveznosti.

 

Ob tej priložnosti vas vabijo, da se jim v torek 19.9.2017 med 9.00 in 13.00 uro pridružite v čim večjem številu na parkirišču pred Občino Zreče, kjer bomo predstavljali rezultate sprejete Celostne prometne strategije, izvajali ankete glede prometne problematike v Zrečah, istočasno pa bo vsem obiskovalcem na voljo uporaba e-vozila in električnih koles.

 

Vljudno vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi