Logo MojaObčina.si

Žirovnica

DANES
18°C
4°C
JUTRI
23°C
8°C
Deli

Tudi Občina Žirovnica se je pridružila akciji Rožnati oktober – mednarodni mesec osveščanja o raku dojk

V četrtek, 3.oktobra 2019,  smo se na Občini Žirovnica pridružili akciji “ROŽNATI OKTOBER”, v organizaciji  Združenja Europa Donna Slovenija. Tako so župan Leopold Pogačar,  direktorica občinske uprave Monika Kusterle, Rina Klinar iz Europe Donne in ostale zaposlene na Občini,  na drevesa pred občinsko stavbo navezali rožnate pentlje, oziroma šale,  z namenom opozarjanja in osveščanja na nevarnosti raka dojk. Predvsem želimo opozoriti na redno samopregledovanje dojk in udeležbo v preventivnih programih kot je DORA. Dogodek je koordinirala Katarina Bertoncelj iz Ljudske univerze Jesenice.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi