Logo MojaObčina.si

Žirovnica

JUTRI
6°C
-3°C
PET.
4°C
-4°C
533

Sprejem župana za odličnjake – županove petica

V sredo, 23.9.2019, je župan občine Žirovnica g. Leopold Pogačar sprejel štiri odličnjake iz OŠ Žirovnica, ki jim na VALETI 2019, zaradi napake, niso bile podeljene “županove petice”.   Povabilu so se odzvali trije nekdanji učenci skupaj s svojimi najbližjimi, za enega pa je priznanje prevzela mamica.

Sprejema se je udeležila tudi ravnateljica OŠ Žirovnica ga. Erika Melihen. Župan je prisotnim pojasnil razloge za to napako (različni kriteriji za priznanje šole za odličnost in za odličnjake v obliki županove petice). Po krajšem nagovoru župana je sledila podelitev priznanj in praktičnih nagrad, ter prijetno kramljanje ob manjši pogostitvi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi