Logo MojaObčina.si

Žirovnica

DANES
30°C
14°C
JUTRI
32°C
15°C

Sladka štirideseta na Linhartovem gledališkem maratonu

V sklopu Linhartovega gledališkega maratona ste v ponedeljek, 2. maja 2022, ob 19. uri vljudno vabljeni na ogled kratkega filma, komedije, kjer se štiri dekleta podajo na pot spominov in prijateljstva z nostalgijo na mlada leta. Večer je napet, zanimiv, nostalgičen in poln preobratov. V filmu nastopajo člani KUD Kamot Zasip in nekaj gostujočih amaterskih igralcev. Da je iz vsake situacije treba potegniti nekaj dobrega, je dokaz prav prvi 45-minutni film Sladka 40ta, kjer glavne vloge igrajo Lucija Vidic, Meta Vodnjov, Leja Dabič in Katja Pretnar.

Za masko je poskrbela Alja Sušnik, za glasbeno kuliso pa Marko Pirc. Scenarij in besedilo sta mojstrsko napisala Mark Džamastagič in Lucija Vidic.

Film je bil posnet v Zasipu in na Bledu.

Vstop je prost, zato vljudno vabljeni na zadnji praznični dan v Linhartovo dvorano!


Ana Hlebanja za KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi