Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

delno oblačno
Danes bo na Primorskem ter deloma na Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno, jutranja megla se bo ponekod zadržala še dopoldne. Proti poldnevu bo začel pihati jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
3°C | 19°C
četrtek, 19.10.2017
1°C | 19°C
petek, 20.10.2017
3°C | 16°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
4°C | 14°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prijateljski turnir Kranj-Zagorje


ŠPORT

| |
25.11.2015      14:34
A A

Prijateljski turnir Kranj-ZagorjeSkupinska slika vseh udeležencev
Skupinska slika vseh udeležencev
Deli:

Na martinovo soboto, 14.11.2015, so se igralci zagorskega kluba odpravili na prijateljski turnir v Kranj. 
Že v pomladanskih mesecih so kranjčani obiskali Zagorje, tokrat pa so jim Zagorjani obisk vrnili. Po začetnem druženju ob kavici in dobrotah, ki jih je posebej za tekmovalce pripravila in sponzorirala domača pekarna Umnik, so se igralci pomaknili k stezam in pričeli s kvalifikacijami. Pomerili sta se ekipi Zagorje 1 proti Kranj 1 ter Zagorje 2 proti Kranj 2. Domačini so izrabili prednosti domačega igrišča ter povedli v obeh dvobojih. Zagorjani so si sicer priigrali nekaj točk, vendar pa na žalost niso uspeli premagati svojih nasprotnikov. Tako bi se morali v finalu udariti kranjčani. Vendar pa je v pravilih turnirja zapisano, da se v finalu ne morata pomeriti dve ekipi iz istega kraja. Zato sta se v finale uvrstili ekipi Zagorje 2 in Kranj 1. Zagorskim igralcem pa igra ni stekla niti v naslednjem delu. Tako je turnirska zmaga pripadla ekipi iz Kranja. Ekipi, ki pa se je borila za tretje mesto, je v izdihljajih tekme uspela iztržiti izenačenje. Tako je o zmagovalcu tekme odločal en sam met, ki ga je za svojo ekipo opravil poljuben igralec.

Najprej so metali Kranjčani, ki so v ogenj poslali svojega najstarejšega igralca. Vendar pa se mu je pod pritiskom zatresla roka in uspel je podreti le 6 kegljev. Zagorjani pa so v odločilnih trenutkih zaupali svoji najmlajši igralki, Evi Krafogel, ki je podrla 9 kegljev in tako Zagorju priborila 3.mesto. Med vsemi igralci velja izpostaviti tudi zagorjanko Marijo Prah, ki je bila najboljša igralka turnirja.

 

Po končanem turnirju so igralci druženje nadaljevali v restavraciji Mercator centra, kjer so se dogovorili tudi o prihodnjem srečanju, ki se bo odvilo v Zagorju v jeseni leta 2016.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!