Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-6°C
JUTRI
1°C
-7°C
6250

Poziv za izbor športnika leta

Zavod za šport Zagorje letos obeležuje 25-letnico delovanja oz. obstoja. Ta jubilej bomo slavnostno obeležili s prvo podelitvijo priznanj najboljšim športnicam in športnikom, ki bo potekala 28.12.2022 v Športni dvorani Zagorje.

Ker želimo izbrati res najboljše, potrebujemo vašo pomoč pri izbiri predlogov. Za naziv »Športnika leta 2022« lahko kandidirajo športniki, športnice in športne ekipe klubov, ki delujejo v občini Zagorje ob Savi. Kandidate za priznanja lahko predlagajo športna društva in klubi, druge športne organizacije, družbe, javni zavodi in občani občine Zagorje ob Savi. V poštev pri izboru bodo prišli samo vaši predlogi.

Podrobnosti ter obrazec za oddajo najdete v spodnjih priponkah.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi