Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
23°C
10°C
JUTRI
23°C
9°C
3733

Laskavi naslov za Lidijo Zaletel in zagorski bowling!

 

V soboto, 20.5.2017, se je v ljubljanskem bowling centru odvijal drugi krog pokalnega prvenstva Slovenije, na katerem so se predstavile tri članice zagorskega kluba. Z odlično predstavo se je med najboljših osem igralk uspelo uvrstiti Lidiji Zaletel.

Lidija se je nato v napetem četrtfinalu uspela v finale uvrstiti kot drugo uvrščena. V finalu je zmagala dva dvoboja od treh, kar je skupaj s povprečjem 168 zadostovalo za skupno zmago. Tako si je Lidija priborila laskavi naslov Pokalne prvakinje Slovenije, ter pravico za nastop na svetovnem prvenstvu, ki bo novembra v Mehiki.

 

Lidiji Zaletel čestitamo za najvidnejši dosežek v letošnji sezoni ter ji želimo veliko sreče ter mirno roko tudi v Mehiki.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi