Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

JUTRI
23°C
8°C
SOB.
23°C
10°C
764

Novica iz kluba Pon Do Kwan Zagorje

KICKBOXING: EVROPSKI POKAL GOLDEN GLOVE 2019

Prvo letošnje tekmovanje je potekalo v Italiji, v mestu Conegliano. Turnir je privabil skoraj 1500 tekmovalcev, med njimi tudi 6 predstavnikov KBV Pon Do Kwan Zagorje.

Tina Baloh je ponovno blestela in dokazala, da v mladinskih kategorijah nima konkurence. Zmagala je v kategorijah do 70 in nad 70 kg. V članski kategoriji do 70 kg je morala priznati poraz šele v finalni borbi in tako dosegla končno drugo mesto. Odlične borbe je prikazala tudi Zala Rozina, ki je po štirih borbah klonila v finalu proti stari znanki iz Velike Britanije. V zbirko medalj je dodala srebro. 

Žal se v boj za medalje niso vmešali Eva in Tadej Kolander, Nejc Kozole in Luka Leskovar. Luka in Tadej sta svoja nastopa, po trenerskem posvetu, končala predčasno saj sta oba staknila lažje poškodbe kolena oziroma gležnja.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi