Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
28°C
12°C
JUTRI
28°C
12°C
7188

Novica iz kluba Pon Do Kwan Zagorje

V soboto, 9.11.2019, je na Hrvaškem potekalo mednarodno tekmovanje Kutina Open, na katerem je sodelovalo 504 tekmovalcev, iz 67 klubov in 7 držav. Z manjšo ekipo so se ga udeležili tudi člani Kluba borilnih veščin Pon Do Kwan Zagorje.

Anej Jerman je nastopil med mlajšimi kadeti do 32 kg in kljub dobri borbi izgubil v prvem krogu. Brez uvrstitev na stopničke je ostal tudi Rok Mark Sejdiji med starejšimi kadeti do 37 kg. Turnirja se je udeležila tudi Tina Baloh, za katero je bil to zadnji test pred nastopom na svetovnem članskem prvenstvu v Turčiji konec novembra. Tina je bila pričakovano najboljša med članicami do 70 in nad 70 kg. Po koncu turnirja je bila proglašena za najboljšo članico tekmovanja.

Balohova je odlično pripravljena in lahko se nadejamo dobrih rezultatov na prihajajočem prvenstvu, kjer bo barve kluba zastopal tudi Tadej Kolander.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi