Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
5°C | 9°C
ponedeljek, 23.10.2017
1°C | 12°C
torek, 24.10.2017
0°C | 12°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
5°C
9°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Izredno uspešno tretje kolo dvignilo moralo ......


ŠPORT

| |
25.11.2015      13:39
A A

Izredno uspešno tretje kolo dvignilo moralo igralcem BK Planet 300 ZagorjeDeli:

Potem, ko so se glave igralcev po končanem drugem kolu nekoliko umirile, so se vsi strinjali, da so s svojo predstavo v drugem kolu lahko zelo zadovoljni in da si lahko le želijo takšnih predstav tudi v prihodnosti. 

 

Tako je s koncem oktobra na vrsto prišlo tudi tretje kolo slovenske lige. Ekipe so se odpravile vsaka v svoj del Slovenije. Ekipa Zagorje 3 se je odpravila v mariborski center Strike in si v prvem krogu tekmovanja v miru pogledala svoje nasprotnike. Igralci so se že v začetku strinjali s trditvijo, da bo tokrat težko, ker so tudi nasprotne ekipe igrale naravnost odlično. Vendar se je prvi krog kaj hitro končal in igralci Zagorja so že v drugem krogu zaigrali na polno in si tako priborili prvo zmago. Nato pa je tekmovalni naboj v ekipi nekoliko usahnil in v naslednjih dveh dvobojih je ekipa dvakrat izgubila. Igralci pa so se zavedali, da bi si z le povprečno igro z lahkoto priigrali 4 zelo pomembne točke. Vendar so jih na žalost zaradi slabe igre izgubili. Nato pa so se pobrali, se zbrali in v petem krogu zopet premagali nasprotnika. Vendar pa je njihovo veselje hitro pogasila ekipa Strike 2, ki je zagorsko ekipo odpravila z najboljšo igro dneva. Zagorjani pa so se še enkrat več pobrali in v zadnjem krogu vknjižili še dve točki ter si tako zagotovili skupnih 6 točk, tako kot še druge štiri ekipe. O končnem razporedu je odločalo število podrtih kegljev, kjer pa je zagorska ekipa pomedla s konkurenco in se zavihtela na skupno drugo mesto. Tu velja izpostaviti Dušana Dobravca, ki je z odličnimi igrami osvojil posamično prvo mesto in prav gotovo veliko pripomogel k ekipnemu drugemu mestu.

 

Tudi ekipa Zagorje 2 se je odpravila v enega izmed večjih slovenskih bowling centrov. Nastopili so v ljubljanskem centru Gladiator. Potem, ko so prejšnjič zmrznili na začetku, so se tokrat na to pripravili in proti svojemu prvemu nasprotniku odigrali naravnost odlično. Vendar pa je bil nasprotnik na žalost premočan, saj so imeli v svojih vrstah odličnega posameznika, ki je proti zagorjanom vrgel kar 265. Poraz jih je nekoliko potrl in to se je poznalo tudi v naslednji igri, ko so s precej slabšo predstavo izgubili tudi proti ekipi iz Lesc. Vendar pa so se pobrali in proti naslednjemu nasprotniku odigrali fenomenalno. Tako so se po tretjem krogu lahko pohvalili kot šele druga ekipa v letošnjem letu, ki ji je uspelo premagati dominantno ekipo Koper 1. Nato pa so sledile povprečne igre, ki so Zagorjanom prinesle le še 2 točki in končno 4. mesto.

 

Po koncu so se igralci veseli razšli saj je prihajajoče kolo v Zagorju in Zagorjani si v domačem centru obetajo kar nekaj točk.

 

Najboljša ekipa Zagorje 1 pa se je odpravila v Gorico, kjer je zopet izgubila le proti ekipi Fenix 1 ter tako zasedla skupno 2. mesto.

 

Po končanem tretjem kolu omenjene ekipe zasedajo sledeča mesta: Zagorje 1 - 4. mesto (2. slovenska liga), Zagorje 2 - 4. mesto (3. slovenska liga zahod), Zagorje 3 - 2. mesto (3. slovenska liga vzhod).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!