Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

pretežno jasno
-5°C | 4°C
torek, 22.01.2018
-10°C | 0°C
sreda, 23.01.2018
-4°C | 4°C
četrtek, 24.01.2018
-3°C | 6°C
petek, 25.01.2018
-4°C | 4°C
Opozorila
Sobota, 20.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Šola bowlinga


ŠPORT

| |
13.09.2015      2:18
A A

Šola bowlinga


Se je vaš malček na praznovanju rojstnega dneva zagrel za bowling? Prav zaradi takšnih in podobnih situacij Športno društvo Bowling klub Planet 300 Zagorje organizira šolo bowlinga, ki je namenjena vsem šolarjem, predvsem pa tistim, ki bi se radi bolj resno podali v bowling.


Deli:

Zato bomo za vse najmlajše, ki jih bowling zanima, ne vedo pa ali bi ga bili pripravljeni tudi trenirati, organizirali brezplačne poiskusne termine. Zaradi priprave stez in prisotnosti trenerja se je potrebno predhodno prijaviti na poiskusne termine, ki jih bo klub glede na povpraševanje organiziral med 14.9. in 30.9. Zelo je zaželjeno, da so starši med poskusno uro prisotni, saj jih bomo tako najlažje seznalili z vsemi informacijami o treningih in nadaljnem programu, v kolikor se odločijo za trening bowlinga. Prav tako pa bodo tudi starši najlažje prejeli takojšnje in natančne informacije, ki jih bodo zanimale.

 

V kolikor se vam že pred prijavo porajajo kakršna koli vprašanja, smo vam na voljo na telefonski številki  041 334 880 ali na email naslovu: bkzagorje@gmail.com.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!