Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
14°C
-6°C
JUTRI
14°C
-7°C
Deli
2755

3. objem Zagorske doline

V soboto, 16. 6. 2018, je 24 pohodnikov odšlo na 3. objem Zagorske doline, ki sta ga ponovno organizirala Srednja šola Zagorje in Planinsko društvo Zagorje. Tokratni cilj pohoda je bila Iskranjca, kjer te ob lepem vremenu  pogled ponese vse tja do Čemšeniške planine, Svete in Menine planine ter mogočnega Kuma, ki se skriva za tvojim hrbtom. V poznih jesenskih ali zgodnjih pomladanskih dneh pa te nagradi s čudovitim razgledom na reko Savo. 

 

Na pohodu je že nastal načrt za jesenski, 4. objem Zagorske doline. Cilj pohoda pa naj ostane zaenkrat še neznan.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!