Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
28°C
12°C
JUTRI
26°C
13°C
4416

Energetska sanacija bivše upravne stavbe Svea in objekta Proletarec

NAMEN IN CILJ OPERACIJE: Namen in cilj je urediti prostore bivše upravne stavbe Svea, da se bo lahko v objektu izvajal program glasbene šole ter omogočiti normalno izvajanje aktivnosti v objektu Proletarec. Oba objekta bosta celovito energetsko sanirana, kar bo prispevalo k nižjim obratovalnim stroškom, večji kvaliteti bivanja uporabnikov prostorov in ohranjanje obstoječih ter privabljanju novih vsebin ter programov, ki se bodo lahko izvajali v obeh obnovljenih objektih.

OPIS OPERACIJE: Naložba vključuje dva sklopa, in sicer:

· SKLOP 1: Izvedba energetske sanacije objekta Proletarec (energetska sanacije ovoja stavbe in ureditev ogrevalnega sistema; izvedba v letu 2020)

· SKLOP 2: Izvedba obnove z energetsko sanacijo bivše upravne stavbe Svea (izvedba prilagoditve notranjih prostorov, ki bodo omogočali izvajanje programa Glasbene šole Zagorje in delovanje Regionalne razvojne agencije Zasavje, energetska sanacija ovoja stavbe; izvedba v letu 2021) 

 

Spletna stran evropske kohezijske politike v Sloveniji (www.eu-skladi.si)


 »Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Kohezijskega sklada«

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi