Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
18°C
3°C
JUTRI
19°C
4°C
5001

Zbiranje pobud v zvezi z obnovo GGN GGE Čemšenik-Kolovrat za obdobje 2021-2030

Šifra: 3402-2/2020-1
Datum: 28.2.2020


OBVESTILO O ZBIRANJU POBUD V ZVEZI Z OBNOVO GOZDNOGOSPODARSKEGA NAČRTA
GOZDNOGOSPODARSKE ENOTE ČEMŠENIK-KOLOVRAT za obdobje 2021 – 2030

Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Ljubljana, vabi lastnike gozdov in zainteresirano javnost k dajanju pobud v zvezi z obnovo gozdnogospodarskega načrta gozdnogospodarske enote Čemšenik-Kolovrat za ureditveno obdobje 2021 – 2030.

Gozdnogospodarska enota Čemšenik-Kolovrat zajema osrednji in zahodni del občine Zagorje ob Savi. Natančna lega gozdnogospodarske enote Čemšenik-Kolovrat skupaj s seznamom katastrskih občin, katere obsega, je prikazana v sedanjem gozdnogospodarskem načrtu za obdobje veljavnosti 2011 – 2020.

Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Ljubljana, vabi lastnike gozdov in zainteresirano javnost k dajanju pobud v zvezi z obnovo za ureditveno obdobje 2021 – 2030. Gozdnogospodarska enota Čemšenik-Kolovrat zajema osrednji in zahodni del občine Zagorje ob Savi. Natančna lega gozdnogospodarske enote Čemšenik-Kolovrat skupaj s seznamom katastrskih občin, katere obsega, je prikazana v sedanjem gozdnogospodarskem načrtu za obdobje veljavnosti 2011 – 2020.

Pri pripravi pobud lahko uporabite obrazec, ki se nahaja na spletni strani Zavoda za gozdove Slovenije (http://www.zgs.gov.si/).

Pobude pošljite do 31. maja 2020 po elektronski pošti na naslov: andrej.jeklar@zgs.si ali po navadni pošti na naslov Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Ljubljana, Tržaška cesta 2, 1000 Ljubljana ali na naslov Zavod za gozdove Slovenije, Krajevna enota Zagorje, Ulica 9. avgusta 78a, 1410 Zagorje ob Savi.

Sedanji gozdnogospodarski načrt gozdnogospodarske enote Čemšenik-Kolovrat (2011 – 2020) si lahko ogledate na spletnem pregledovalniku Zavoda za gozdove Slovenije (http://prostor.zgs.gov.si/pregledovalnik/), na sedežu Zavoda za gozdove Slovenije, Območna enota Ljubljana, Tržaška cesta 2, Ljubljana ali na sedežu Krajevne enote Zagorje, Ulica 9. avgusta 78a, Zagorje, kjer lahko pridobite tudi dodatne informacije v zvezi z obnovo načrta.

Vaše pobude in predlogi lahko veliko prispevajo h kakovosti načrtovanja gospodarjenja z gozdovi na področju gozdnogospodarske enote Čemšenik-Kolovrat v naslednjem desetletju, zato z veseljem pričakujemo vaš odziv.

Zavod za gozdove Slovenije, Območna enota Ljubljana, vabi lastnike gozdov in zainteresirano javnost k dajanju pobud v zvezi z obnovo za ureditveno obdobje 2021 – 2030. Gozdnogospodarska enota Čemšenik-Kolovrat zajema osrednji in zahodni del občine Zagorje ob Savi. Natančna lega gozdnogospodarske enote Čemšenik-Kolovrat skupaj s seznamom katastrskih občin, katere obsega, je prikazana v sedanjem gozdnogospodarskem načrtu za obdobje veljavnosti 2011 – 2020.

 

mag. Viktor Miklavčič, univ.dipl.inž.gozd.
Vodja Območne enote Ljubljana

 

Dokumenti / Priloge: Obvestilo

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi