Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
-2°C
-7°C
JUTRI
-2°C
-11°C
Deli
1627

Objem Zagorske doline

Prvi zimski objem Zagorske doline je uspel.  Skupinica 10 pohodnikov je odšla na zasneženo pot od Srednje šole Zagorje, preko Ruardija do Vin in nato do Vinske skale. V cerkvi na Vinah smo z zanimanjem prisluhnili gospe Mojci Zupan, ki nam je povedala veliko zanimivega o tem zagorskem biseru, ki vedno težje čaka na nekoga, ki bi ga rešil pred umiranjem na obroke. Če nam je gospa Mojca postregla hrano za dušo, pa nas je zunaj in znotraj ogrel čaj gospe Branke Suša. Napolnjeni z energijo smo se podali še po zasneženi poti do Vinske skale. Pogled sicer ni bil tak kot ob jasnem vremenu, vendar smo skozi meglico prepoznali vrtove na Repniku, Okrogarjevo kolonijo … 
Ni važno, koliko nas je bilo. Pomembno je, da smo se družili in naredili nekaj zase pa tudi za vas. Saj veste kaj pravijo: »Če spreminjaš sebe, spreminjaš svet.« Zato hvala pok. Branetu Vrečarju za idejo.
Se vidimo spomladi, na Drugem objemu Zagorske doline.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij