Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

pretežno jasno
Popoldne bo jasno, pihal bo veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 °C.
4°C | 26°C
nedelja, 22.04.2018
6°C | 24°C
ponedeljek, 23.04.2018
7°C | 24°C
torek, 24.04.2018
6°C | 22°C
sreda, 25.04.2018
6°C | 21°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Objem Zagorske doline


TURIZEM, OBČINSKE, SREDNJA ŠOLA

| |
04.02.2018      8:49
A A

Objem Zagorske dolineDeli:
Prvi zimski objem Zagorske doline je uspel.  Skupinica 10 pohodnikov je odšla na zasneženo pot od Srednje šole Zagorje, preko Ruardija do Vin in nato do Vinske skale. V cerkvi na Vinah smo z zanimanjem prisluhnili gospe Mojci Zupan, ki nam je povedala veliko zanimivega o tem zagorskem biseru, ki vedno težje čaka na nekoga, ki bi ga rešil pred umiranjem na obroke. Če nam je gospa Mojca postregla hrano za dušo, pa nas je zunaj in znotraj ogrel čaj gospe Branke Suša. Napolnjeni z energijo smo se podali še po zasneženi poti do Vinske skale. Pogled sicer ni bil tak kot ob jasnem vremenu, vendar smo skozi meglico prepoznali vrtove na Repniku, Okrogarjevo kolonijo … 
Ni važno, koliko nas je bilo. Pomembno je, da smo se družili in naredili nekaj zase pa tudi za vas. Saj veste kaj pravijo: »Če spreminjaš sebe, spreminjaš svet.« Zato hvala pok. Branetu Vrečarju za idejo.
Se vidimo spomladi, na Drugem objemu Zagorske doline.0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!