Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
-2°C
-14°C
JUTRI
0°C
-6°C

Odgovorno s hrano

 

Skupina dijakov je s svojimi mentoricami preživela, sicer sončen sobotni dan, na celjskem sejmišču oz. na sejmu Altermed.  Na stojnici ter demo odru so predstavili tudi projekt Odgovorno s hrano.

 

Dijaki so za obiskovalce skuhali domačo zajčjo obaro, v katero so zakuhali testenine iz zagorskega podjetja Mlinarjev sin http://www.mlinarjevsin.si/.  Kot vedno, je tudi letos bila njihova stojnica zelo dobro obiskana. Dijaki programa zdravstvena nega so se z obiskovalci pogovarjali o pomenu vsakodnevnega gibanja, jim merili krvni tlak in sladkor. Seveda pa se niso mogli upreti presnim energijskim ploščicam. Ne predsednik vlade g. Miro Cerar, ne drugi obiskovalci, niso mogli iz njih "izvleči" popolnega  recepta za okusne enrgijske ploščice. Pravijo, da bo skrivnost ostala še naprej za grajskimi, pardon, kuhinjskimi zidovi SŠ Zagorje.

 

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!