Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.02.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno, v vzhodni in južni Sloveniji pa zmerno oblačno. Še bo vetrovno. Najnižje jutranje temperature bodo od -9 do -15, v alpskih dolinah do -18, na Goriškem in ob morju okoli -4 °C.
-16°C | -8°C
torek, 27.02.2018
-14°C | -7°C
sreda, 28.02.2018
-16°C | -4°C
četrtek, 01.03.2018
-15°C | -3°C
petek, 02.03.2018
-6°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 25.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo do noči na torek ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-16°C
-8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Vabilo k sodelovanju pri projektu sodelovanja ......


DOGODKI, KMETIJSTVO, UČINKOVITA RABA ENERGIJE

| |
05.10.2017      14:25
A A

Vabilo k sodelovanju pri projektu sodelovanja "Zgodbe rok in krajev"Deli:

Partnerstvo LAS Zasavje bo skupaj s še 10 LAS-i pričel z izvajanjem projekta "Zgodbe rok in krajev" Projekt nudi odgovor za izboljšanje položaja slovenskih rokodelcev preko oživljanja urbanih središč, vključevanja sodobnega dizajna, dodani vrednosti turizma, novih delovnih mest ter krepitvi identitete in razvoja območij.

 

Namen projekta je, da se ustvari spodbudno okolje za razvoj rokodelstva v Sloveniji s ciljem povečanja gospodarske in družbene moči rokodelcev ter krepitvi lastnih kapacitet. Rokodelci bodo pridobili ustrezna strokovna znanja in nove izkušnje, sodelovali bodo z oblikovalci, kar jim bo omogočilo, da bodo njihovi izdelki še bolj kvalitetni, s tem pa uspešnejši na trgu. 

 

Temeljni del projekta je torej izobraževanje. Rokodelci bodo pridobili nova znanja za: 

•       razvoj in promocijo izdelka,

•       veščine javnega nastopanja,

•       osebno komuniciranje,

•       urejanje stojnic in prodajnega prostora itd. 

 

V okviru projekta bodo izbrane tudi zgodbe – legende občin vseh 11 LAS-ov, ki so vključeni v sam projekt, izdelana bo knjiga z istoimenskim naslovom projekta "Zgodbe rok in krajev". Poleg novih znanj se bodo rokodelci vključevali v turizem s prikazom mojstrskih znanj in veščin. Vabimo rokodelce z območja Partnerstva LAS Zasavje (občin Hrastnik, Trbovlje in Zagorje ob Savi), da se vključite v projekt in razpoznate priložnosti in možnosti za lastni razvoj ter razvoj in položaj rokodelstva v Sloveniji. 

 

Za več informacij smo vam na razpolago na sedežu vodilnega partnerja Partnerstva LAS Zasavje – OOZ Hrastnik, Cesta 1. maja 83, Hrastnik, telefon 03 56 32 960 ali nam pišite na naslov partnerstvo@las-zasavje.eu. Izkazani interes za vključitev v projekt »Zgodbe rok in krajev« pričakujemo do 31.10.2017. 

 

Lep pozdrav, 
Partnerstvo LAS Zasavje, Cesta 1. maja 83, 1430 Hrastnik
telefon: 00386 70 507 578spletna stran: www.las-zasavje.eu
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!