Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaključek vipavske košarkarske šole


ŠPORT

| |
26.05.2015      11:06
A A

Zaključek vipavske košarkarske šole


V soboto, 23. maja 2015, je v osnovnošolski telovadnici v Vipavi, potekal tretji in hkrati zaključni turnir šole košarke.


Najmlajše, Šturje
Najmlajše, Šturje
Deli:

Na vseh turnirjih je svoje košarkarsko znanje pokazalo več kot 80 igralk in igralcev, ki so s svojimi potezami navduševali številne starše in sorodnike, ki so napolnili tribune. V starejši kategoriji (3. in 4. razred) so sodelovale ekipe deklet iz Šturij, Budanj in združena ekipa Vipava - Podnanos. V mlajši (1. in 2. razred) pa ekipe Podnanos (dekleta in fantje), Vipava (dekleta in fantje) in Šturje (dekleta).

Šola košarke je projekt košarkarskega kluba Vipava, ki vsako leto razširi svoje delovanje na novo šolo. Lani je začela vadba za deklice na osnovni šoli Šturje, letos pa še na podružnici v Budanjah. Cilj kluba je, da bi dekletom na vsaki osnovni šoli v zgornji Vipavski dolini omogočili treniranje košarke in igranje za različne kategorije pod okriljem Košarkarske zveze Slovenije. Košarkarski klub Vipava je v sezoni 2014/2015 v pokalu mladih dosegel visoko 6. mesto in s tem osvojil pokal za klub, ki je najbolj napredoval (kategorije od U11 do U19).

Ivan Ivanov, KK Vipava
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vipava!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!