Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
18°C
JUTRI
28°C
18°C
Oceni objavo

Drobtinica - malo je veliko

Tudi letos smo se pridružili mednarodni akciji 'Drobtinica', ki tradicionalno poteka ob Svetovnem dnevu hrane, 16. oktobru. Namen akcije je opozoriti na prisotnost revščine v lokalnem okolju ter pomembnost redne in zdrave prehrane otrok.

V okviru akcije so mladi prostovoljci, učenci Osnovne šole Šturje Ajdovščina, Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina in Osnovne šole Draga Bajca Vipava v soboto, 21. oktobra, med 8. in 12. uro na stojnicah v nakupovalnem centru Mercator Ajdovščina, Mercator Vipava in hipermarketu Spar Ajdovščina mimoidočim delili pekovske in druge dobrote v zameno za prostovoljne prispevke. Zbrali so 1.890 evrov, kar bo v celoti namenjeno za šolske sklade njihovih šol. Vsem, ki ste nas obiskali na stojnici, se iskreno zahvaljujemo!

Prav tako se najlepše zahvaljujemo donatorjem, ki so podarili njihove izdelke za izmenjavo: Fructalu, ki nas že vrsto let podpira pri številnih programih, Sparu, Pekarni Ježek, Pekarni Neli-pek, Pekarni Kukaj in Pekarni Dijari!

Rdeči križ Ajdovščina

Oglejte si tudi