Logo MojaObčina.si

Vipava

JUTRI
22°C
14°C
PET.
22°C
8°C
Deli
3781

Šola v naravi

Za učenci avtističnega oddelka 2E/3A je teden šole v naravi poln novih doživetji, spoznanj in pustolovščin. Preživeli smo ga v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti Medved na Medvedjem Brdu.

Kljub slabemu vremenu smo šolo v naravi podoživeli v pravem pomenu besede. Vsak dan, kljub dežju, vetru in snegu smo se gibali v naravi, spoznavali življenje v gozdu, ob potoku, na travniku in kmetiji. Preizkusili smo se v lokostrelstvu, plezanju in molži krave. Preko računalniškega programa smo opazovali zvezdnato nebo, planete in luno. Preostali čas je bil namenjen druženju s sovrstniki, družabnim igram in sprostitvi. Pozabili pa nismo niti na učenje vsakodnevnih aktivnosti kot so vsakodnevno tuširanje, postiljanje postelj, priprava mize za obroke,…Še posebej veseli smo bili druženja z učenci 4. razreda Osnovne šole Dušana Muniha Most na Soči.
Kakšno doživetje je za nami, pa si poglejte sami v galeriji slik.

Zapisali učenci in strokovne delavke avtističnega oddelka 2E/3A

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi