Logo MojaObčina.si
JUTRI
21°C
16°C
NED.
25°C
11°C
Oceni objavo

Brezplačno pravno svetovanje

Glede na moje poklicne kvalifikacije in sodelovanje s Slovensko filantropijo, ki ga izvajam že od leta 2017, obveščam vse zainteresirane, da pravno svetovanje v brezplačni obliki, kakršno se je sprva izvajalo v okviru nekdanje Hiše družbe Vipava, še vedno poteka in sicer elektronsko.

V zadnjem času sem prejela nekaj vprašanj o tem, ali še vedno izvajam brezplačno pravno svetovanje, ki sem ga izvajala v Vipavi, v prostorih nekdanje Hiše družbe. Brezplačno pravno svetovanje še izvajam, a zgolj v elektronski obliki. Vsi, ki potrebujete pravni nasvet (krajši nasvet), se lahko name obrnete preko elektronske pošte in mi pišete na elektronski naslov marica.baticius@gmail.com. 

Prednostne kategorije pri obravnavi so socialno ogroženi in ranljive družbene skupine. 

Izvajalka svetovanja sem (še vedno) Marica Batič, magistrica prava.


Oglejte si tudi