Logo MojaObčina.si
JUTRI
30°C
15°C
SRE.
31°C
17°C
Oceni objavo

Poletje s prijatelji mladine - vabimo otroke in mlade v našo družbo!

Poleti se bo dogajalo na polno!

Pridružite se nam na zabavnih delavnicah, kjer ne bo manjkalo ustvarjanja, glasbe, plesa, pravljic, gibanja, raziskovanja, druženja in smeha. Vključite se v umetniški natečaj. Pridružite se nam na superzabavnem letovanju v Piranu. Bodite z nami! 

POČITNIŠKE DELAVNICE

  • Delavnice v ajdovskih krajevnih skupnostih

BRJE: 28. in 29. junij 2023

COL: 12. in 13. julij 2023

PLAČE: 19. in 20. julij 2023

PLANINA: 26. in 27. julij 2023

LOKAVEC: 2. in 3. avgust 2023

BUDANJE: 9. in 10. avgust

STOMAŽ: 22. julij in 19. avgust

Prostori krajevnih skupnosti 9.00-11.00

 

  • Delavnice v Vipavi 

KULTURNI DOM VIPAVA: 16.-18. 8. 2023, 9.00-11.00

CIRIUS VIPAVA: 29. 6. 2023, 9.00-11.00

  • Delavnice v Hiši mladih Ajdovščina

Naše delavnice v Hiši mladih bodo potekale v terminu 21.- 31. avgust 2023, 9.30-11.30

  • Druženje mladih - Ko zase in za druge poskrbimo, se življenja skupaj veselimo

Delavnice so namenjene mladostnikom od 15. leta naprej. Potekale bodo v sproščenem vzdušju, mladim pa bo ponujen prostor za odprt in iskren pogovor o odnosih, hobijih, šoli, prijateljih, socialnih omrežjih, zdravem načinu življenja, morebitnih skrbeh in strahovih, ljubezni, odraščanju ...

Vodila jih bo izkušena mentorica in animatorka Urška Čuk.

Priporočamo!

HIŠA MLADIH AJDOVŠČINA 17.-21. JULIJ 2023, 9.00-11.00

Prijave na delavnice potekajo v spletnem obrazcu - https://forms.gle/gVGf6EeV3yhXc1Cy9 

NATEČAJ JAZ IN MOJ PRIJATELJ

K sodelovanju v umetniški natečaj JAZ IN MOJ PRIJATELJ vabimo vse mlade umetnike med 6. in 18. letom iz občin Ajdovščina in Vipava. Sodelujete lahko z literarnim, likovnim ali s fotografskim delom na dano temo, ki ga pošljete na info@mdpm-ajdovscina.si do 15. oktobra 2023.

Najboljša dela bodo objavljena v jubilejnem zborniku ob 70. obletnici društva.

Zbornik in z njim umetniška dela bodo predstavljena širši javnosti predvidoma ob zaključku leta. Več informacij na naši spletni strani. 

LETOVANJE V PIRAN

Še vedno so odprte prijave za letovanje v Piranu, 17.-25.7. 2023. 

Polna cena letovanja je 380€. Cena letovanj je deloma subvencionirana s strani občin Ajdovščina in Vipava, Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije ter s pomočjo sredstev iz humanitarnih akcij Morje za vse otroke in Pomežik soncu.

  • Za zdravstveno subvencionirano letovanje prijavitelj predloži potrdilo osebnega zdravnika o zdravstvenem stanju otroka (pogosta obolevanja, pogosto hospitaliziranje, dihalne težave). V primeru zdravstvenega letovanja nam original zdravniško potrdilo, ki ga dobite pri otrokovem osebnem zdravniku, dostavite v roku 10 dni od oddane prijave, sicer bomo prijavo avtomatsko izbrisali. Število mest za letovanje z zdravniškim potrdilom je omejeno.

  • Za socialno subvencionirano letovanje prijavitelj predloži dokazilo o socialni stiski družine (odločbo o otroškem dodatku).

Prijave na letovanje potekajo na povezavi https://forms.gle/zVEVA6SMKbN8VHFYA

Prisrčno vabljeni! 


Oglejte si tudi