Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
23°C
14°C
JUTRI
23°C
10°C

Gočani in dirka Po Sloveniji

V soboto, 12. junija 2021, je potekala kraljevska etapa 27. dirke Po Sloveniji in kraljevskega sprejema so bili kolesarji deležni tudi s strani Gočanov.

Malo pred enajsto smo se Gočani zbrali pri Goškem križu, da pozdravimo karavano dirke. Tja smo se odpravili peš, s kolesi, z motorji, z avtomobili in s traktorji. S seboj smo prinesli piščalke, raglje in troblje, da se nas je slišalo, naša krajevna skupnost pa je poskrbela, da smo bili vidni. Podarila nam je zelene majice ter okolico okrasila z zelenimi baloni in šali. Zelena majica nam ostaja v spomin na prijetno druženje ob pozdravu kolesarjem ter na junaka dirke Po Sloveniji 2021, Tadeja Pogačarja.

M. P.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi