Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
19°C
13°C
JUTRI
19°C
13°C

Pihalni orkester Vrhpolje na velikem odru Cankarjevega doma

Za člane Pihalnega orkestra Vrhpolje je bila sobota, 17. septembra, prav poseben dan, saj so kot gostje nastopili na koncertu Gala Gjurina v Cankarjevem domu.

Po dveh uspešno izpeljanih poletnih koncertih, na katerih je kot gost nastopil mednarodno priznani slovensko-kanadski glasbenik Gal Gjurin, se je sodelovanje med glasbenikom in orkestrom še okrepilo, saj je orkester nastopil na njegovem koncertu v Cankarjevem domu.

Galu Gjurinu so se na odru pridružili številni nadarjeni glasbeniki, med njimi njegova sestra, znana slovenska pevka Severa Gjurin, ter kanadska pevka Veronica Charnley. Za Pihalni orkester Vrhpolje je bil koncert neprecenljiva izkušnja in hkrati uvod v praznično obarvano sezono. Orkester namreč v letošnjem letu praznuje 20. obletnico obstoja, ki jo bo slavnostno praznovali z gala koncertom v mesecu decembru, na odru pa se jim bodo pridružili prav posebni gosti, ki pa naj za enkrat ostanejo presenečenje.

Lara Premrn, foto Yeremie Pierre Noir

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi