Logo MojaObčina.si

Vipava

DANES
31°C
15°C
JUTRI
30°C
18°C

Gočan Simon Vovk razstavlja v Pilonovi galeriji

V ajdovski Pilonovi galeriji je n a ogled skupinska razstava z naslovom 'Umetnost v času koronakrize'. Eden od umetnikov je tudi Gočan, vsestranski umetnik in oblikovalec, Simon Vovk.

Simon v svojih delih domišljeno upodablja preplet vzorcev iz tehnološkega sveta in abstraktne krajine. Dve njegovi deli pa kažeta na avtorjevo raziskovanje v smeri vključevanja več geometrijskih elementov.

Izbrana umetniška dela prikazujejo, kako temačno je trenutno stanje, čemu vse se moramo odpovedati, osebnim stikom, druženju in kaj vpliva na delovanje sedanje družbe. V človeški naravi pa je želja po druženju in stikih poglavitno vodilo.

Obiščite galerijo in polepšajte si dan z ogledom razstave umetnikov. Razstava bo v Pilonovi galeriji Ajdovščina na ogled do 30. decembra 2021, v Mestni galeriji Nova Gorica pa od 7. do 28. januarja 2022. Vsekakor vredna ogleda.

Anja Godnič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi