Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
7°C
JUTRI
15°C
8°C
Oceni objavo

V slovo

V januarju sta se iz naše skupine, Sredinih pohodnikov, za vedno poslovili kar dve pohodnici.
Najprej smo izvedeli, da je za vedno odšla naša Valči, uradno Valerija Rodman, rojena v Dupljah pri Vipavi. Že od mladosti je imela zelo rada  pohodništvo.  Bila nam je navdih, vedno pozitivna, vesela, kljub častitljivim letom, vitalna in nasmejana. Večkrat je s seboj, na pohod, pripeljala tudi svojo psičko, s katero sta bili zelo povezani. Bila je dolgoletna pevka in folkloristka. Vedno aktivna, je sodelovala z jutranjimi telovadkami in balinarkami. Pogrešali jo bomo pri odkrivanju ožje domovine, na naših, sredinih poteh.

Konec meseca pa smo na zadnjo pot pospremili še našo Majdo, uradno Magdaleno Furlan iz Kamenj. Veliko prezgodaj in preveč na hitro je za vedno odšla. S skupino Sredini pohodi je sodelovala skoraj od samega začetka. Bila je aktivna članica pri vseh aktivnostih v vasi Kamnje. Pogrešali bomo njeno veselo naravo in iskrivost, saj je bila srce naše skupine in naša vodnica. Zato srede ne bodo več take, kot so bile.

Obema se zahvaljujemo za vse lepe trenutke, ki smo jih doživeli skupaj.

Skupina Sredini pohodniki

Oglejte si tudi