Logo MojaObčina.si

Veržej

JUTRI
26°C
15°C
SRE.
22°C
10°C
1291

OBVESTILO AMBULANTE DRUŽINSKE MEDICINE VERŽEJ!


SPOŠTOVANE PACIENTKE, PACIENTI 

 

Z veseljem vas obveščamo, da je začela ambulanta družinske medicine v Veržeju delovati v ponedeljek, 10. 1. 2022 po urniku, ki ga najdete na spletni strani zdravstvenega doma Ljutomer (najdete ga pod rubriko zdravstvene dejavnosti, nato osnovno zdravstvo, zavihek družinska medicina).

 

Zaradi lažje organizacije dela, nepotrebnega čakanja in preprečevanja prenosa okužbe s Sars – Cov – 2 vas naprošamo sledeče:

-         na pregled se naročite preko telefonske številke 05 97 88 888 v času delovanja ambulante,

-         za pregled v ambulanti je potrebno izpolnjevati pogoj PCT,

-         v primeru pojava znakov okužbe s Sars – Cov – 2 ( povišana telesna temperatura, kašelj, bolečine v mišicah, prebavne težave,…) ne hodite v ambulanto, ampak pokličete na zgoraj navedeno številko, kjer vam bodo dali nadaljnja navodila. Če ob pojavu vaših težav ambulanta ne dela, pa prosimo, da pokličete v zdravstveni dom Ljutomer na telefonsko številko 02 585 14 00, kjer vas bodo svetovali in nudili zdravstveno oskrbo.

Prosimo za razumevanje in upoštevanje navodil.

                ŽELIMO VAM ČIM VEČ ZDRAVJA!                                          KOLEKTIV ZDRAVSTVENEGA DOMA LJUTOMER

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi