Logo MojaObčina.si
JUTRI
2°C
-1°C
NED.
3°C
-2°C
1291

ANKETA ZDRAVSTVENEGA DOMA LJUTOMER

V Zdravstvenem domu Ljutomer se trudijo graditi zdravstveno ustanovo, ki bo v ponos vsem vam občankam in občanom občin Ljutomer, Križevci, Veržej in Razkrižje.  Najbolj pa si prizadevajo, da bo v ključnih trenutkih, ko boste to najbolj potrebovali, tudi nudila najbolj optimalno oskrbo vsem, ki jo boste potrebovali.

V želji da poveste tudi vi kako vidite trenutno stanje v Zdravstvenem domu, da poveste kaj bi lahko še izboljšali…vas vabimo da izpolnite priložen anketni vprašalnik. Soustvarjajte torej skupaj z nami vsebino Prleške zdravstvene ustanove.

 https://www.1ka.si/a/bf9c6290

                                                                    Zdravstveni dom Ljutomer 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi