Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, drugod bo povečini sončno. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
19°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Za uvod visok poraz domačinov


ŠPORT

| |
08.08.2016      13:19
A A

Za uvod visok poraz domačinovDeli:
Pričela se je nova sezona tekmovanja v drugoligaški konkurenci. V uvodu jesenskega dela 2. slovenske nogometne lige se je domači NK Farmtech Veržej pomeril z lanskoletnim prvoligašem Krko iz Novega mesta. Gostje so v Veržej prišli z jasnim ciljem, osvojitvijo vseh treh točk, domači pa so želeli letošnjo sezono pričeti z zmago pred svojimi gledalci. Ekipi sta v primerjavi z lansko sezono precej sprejemjeni, tako je gostujoči trener Iztok Kapušin v prvi enajsterici ponudil priložnost kar šestim novincem, domači trener Gabor pa je v začetno postavo uvrstil štiri nove igralce. Gostje so v prvih 20 mnutah pritiskali na domača vrata, a jim tega ni uspelo kronati z zadetkom, domača obramba je zdržala vse napade gostov. Veržejci so do svojih dveh priložnosti prišli v drugem delu prvega polčasa, toda oba vratarja Barukčić in Andrejč sta prvih 45 minut svoji mreži ohranila nedotaknjeni. Drugi polčas je postregel še bojšo igro gostov, ki so že do 60. minute razblinili vse dvome o zmagovalcu. Najprej je v 54. minuti Karlo Ivančič načel mrežo vratarja Andrejča, po tem golu pa smo videli razpad sistema v domačih vrstah, v razmaku štirih minut so nogometaši Krke zadeli še dvakrat in v pičlih petih minutah odločili zmagovalca. Strelca sta bila Jan Novak in Matej Potokar.  Pred zaključkom srečanja je piko na i postavil še Matej Trščinar.


FARMTECH VERŽEJ 0:4 KRKA
Ivančić 55., Novak 58., Potokar 61., Trščinar 86.

Veržej: Andrejč, Polajžer, Vindiš, Vok, Trstenjak, Lah (od 89. Jerič), Petek, Cvrtila (od 72. Fišer), Čuk (od 79. Mörec), Ilič in Aleksandrov.

Krka: Barukčič, Vukadin, Cerovec, Brekalo (od 72. Gliha), Mojstrovič, Novak (od 85. Dedič), Kostanjšek, Tijanič, Puklin, Potokar (od 76. Trčinar) in Ivančić.

Glavni sodnik: Vojko Goričan.


Fotogalerijo s tekme si lahko ogledate na spletnih straneh www.pomurec.com oziroma tukaj: http://www.pomurec.com/vsebina/39261/FOTO__Verzej_za_uvod_nemocen_proti_Krki

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!