Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo zjutraj in dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
7°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
9°C | 14°C
torek, 24.10.2017
8°C | 13°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Športno društvo Bunčani osvojilo naslov ......


ŠPORT

| |
21.06.2017      14:58
A A

Športno društvo Bunčani osvojilo naslov prvaka MLMN KriževciDeli:

 

Uspelo nam je! Igralcem, trenerjem, predsedniku in navijačem iz celotne občine Veržej. Končno prvaki v malem nogometu. Po zmagi v predzadnjem krogu doma na Tratah proti ekipi Lukavci je bilo jasno, da nam prvo mesto v ligi ne more odvzeti več nihče. Po takšnem uspehu je težko najti besede, ki bi opisale te občutke veselja in sreče. Vsekakor eden vrhuncev vsakega nogometaša, ki pokal osvoji z ekipo domače vasi. Še večjo težo pa doda dejstvo, da ogrodje ekipe sestavljajo domači igralci. Da smo sposobni velikega uspeha smo dokazali že po jesenskem delu, volja in neizmerna želja pa sta nas držali na vrhu vse do konca.

Po osvojitvi naslova jesenskega prvaka lige so me mnogi igralci iz drugih društev spraševali kako se bomo okrepili, koga si bomo pripeljali zraven, ipd. Jasno je namreč bilo, da nas bodo vsi v drugem delu hoteli izriniti iz vodilnega položaja. Toda sam sem jim brez oklevanja odvrnil, da nikogar, saj verjamem v svojo ekipo prijateljev. In če nam uspe, bo ključ do uspeha ravno to – nespremenjena homogena ekipa v kateri se poznamo kot bratje.

Rad bi še izpostavil glavne akterje, kateri so začeli graditi osvojeni naslov. V prvi vrsti je to spoštovani predsednik ŠD Bunčani, Jože Tušak. Neprestano se trudi za odlične pogoje igralcev in tudi gledalcev. Koliko časa, energije in volje je vložil v igrišče in okolico vsi vemo. Potem je tu prvi, ki je na glas povedal, da se Bunčani lahko v prihodnjih letih veselijo naslova prvaka – takratni trener Boštjan Puhar. Vnesel nam je zmagovalno mentaliteto, zgradil ekipo sposobno velikih uspehov in nas neprestano spodbujal in motiviral. Za njim je v trenerske čevlje stopil Boštjan Osterc, ki je s svojim znanjem dodal piko na i ter dokončal večletno delo vseh vpletenih v društvu. Ob tej priložnosti bi se rad kot kapetan v imenu celotne ekipe zahvalil vsem trem »krivcem za uspeh«, kakor tudi vsem gledalcem in ljubiteljem nogometa, ki so ekipo spodbujali na tekmah.

 

Alex Kodba, kapetan ekipa ŠD Bunčani
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!