Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
17°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 28°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
15°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
17°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Remi veržejskih nogometašev na domačem terenu...


ŠPORT

| |
19.10.2016      11:54
A A

Remi veržejskih nogometašev na domačem terenuDeli:
Farmtech Veržej - Zavrč 1:1 (0:1)
100; Koprivica 77.; Marciuš 26
RK: Ptiček 83.

V 11. krogu 2. slovenske nogometne lige so v Veržej prišli gostovat nogometaši Zavrča, ki so se nahajali na samem repu prvenstvene razpredelnice. Na razmočenem igrišču smo lahko spremljali dvoboj dveh ekip, ki krvavo potrebujeta točke za dvig na prvenstveni razpredelnici, poleg tega pa taki dvoboji med neposrednimi konkurenti za obstanek v ligi štejejo dvojno.

V prvem polčasu so bolje začeli gostje, ki so že po 26. minuti vodili z 1:0 po hitro izvedenem protinapadu. Strelec je bil Marko Marciuš. Naši nogometaši se niso predali in so po boljši igri v 2. polčasu izenačili v 77. minuti, ko je zadel Jovan Koprivica in z devetim zadetkom v sezoni izid poravnal na 1:1. V zahtevnih pogojih za igro se izid do konca tekme ni več spremenil. Nogometaši Zavrča so od 83. minute igrali z igralcem manj, saj je bil izključen Ivan Ptiček, ki je prejel rdeči karton. Farmtech Veržej tako z devetimi točkami ostaja na osmem mestu lestvice. Sicer so razlike v točkah v spodnjem delu razpredelnice majhne, saj naši nogometaši denimo do šestouvrščene Drave Ptuj zaostajajo samo dve točki, enako prednost pa imajo tudi do zadnjeuvrščenega Zavrča. V naslednjem krogu čaka naše nogometaše težko gostovanje pri vodilnem Triglavu iz Kranja.

V spodnjem videu si lahko ogledate oba gola s tekme: 

VIDEO

Besedilo povzeto po portalih: www.snportal.si  in www.prlekija-on.net
Fotografija: www.prlekija-on.net


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA VERŽEJ
OBČINA VERŽEJ
ULICA BRATSTVA IN ENOTNOSTI 8
Tel:02 584 44 80

Bodite prvi pri oddaji mnenja.