Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

delno oblačno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
četrtek, 19.07.2018
16°C | 30°C
petek, 20.07.2018
13°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Po začetnem vodstvu poraz v zadnjih minutah


ŠPORT

| |
24.08.2017      9:54
A A

Po začetnem vodstvu poraz v zadnjih minutahDeli:
Farmtech Veržej - AŠK Bravo 1:2 (1:1)
300; Čuk 21.; Đajič 37., Frelih 86.


V 3. krogu drugoligaškega tekmovanja je našim nogometašem v goste prišla ekipa AŠK Bravo,  ki je v začetnih dveh krogih ugnala Rogaško in Nafto.  Na začetku sicer ni kazalo, da bodo gostje dosegli novo, tretjo zaporedno zmago, saj so naši nogometaši povedli v 21. minuti, ko je iz protinapada lep gol dosegel Tadej Čuk.  Dobre četrt ure pozneje pa so gostje iznačili, uspešen je bil Milan Đajič. 

V drugem polčasu so po poročanju spletnega portala Prlekija-on net gostje krenili v napad ter oblegali domača vrata , a jim iz igre gola ni uspelo doseči, kar pa jim je sicer uspelo tik pred koncem srečanja v 86. minuti s postega strela. Z razdalje 30 metrov je bil natančen David Frelih in tako premagal domačega vratarja Nina Irgoliča.

Gostje so se tako skupaj s številnimi navijači, ki so prišli v Prlekijo, veselili tretje zmage v letošnji sezoni in so še neporaženi, Farmtech Veržej, ki v prihodnjem krogu gostuje v Novem Mestu,  pa ostaja pri treh točkah.

Besedilo povzeto po spletnih portalih www.prlekija-on.net  in www.snportal.si
Fotografija: www.prlekija-on.net


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!