Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Popoldne bo večinoma sončno. Pihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 19, na Primorskem okoli 22 °C.
12°C | 17°C
torek, 25.09.2018
6°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
1°C | 15°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Obstanek naših nogometašev v 2. ligi se ......


ŠPORT

| |
10.05.2017      14:44
A A

Obstanek naših nogometašev v 2. ligi se počasi odmika, v zadnjih treh tekmah bo potrebno zmagovatiDeli:
Drava Ptuj - Farmtech Veržej  3 : 1
Čeh 28., Bašić 31., Šalamun 76.; Vok 44.

Do konca sezone v 2. slovenski nogometni ligi so ostali le še trije krogi, veržejski nogometaši pa so še vedno prikovani na predzadnjem, 9. mestu, kar prinaša izpad iz te konkurence, če bo tako ostalo tudi na koncu te tekmovalne sezone. Poleg tega skrbi dejstvo, da imajo naši nogometaši do konca zelo težke nasprotnike, šestouvrščeno Krko,  četrtouvrščene Brežice in  tretjeuvrščene Ankaran Hrvatini. Za obstanek v ligi bo ne glede na nasprotnika potrebno zbrati točke.

Minulo soboto so naši nogometaši gostovali na Ptuju, kjer so se pomerili s tamkajšnjo Dravo. Že v prvem polčasu so gledalci videli tri zadetke, na odmor pa so sp rednostjo 2:1 odšli  Ptujčani, ki so se ob koncu srečanja ob zmagi s 3:1 veselili tudi treh točk. Naši nogometaši so podjetneje začeli prvi polčas in bili nevarnejši, a poti do gola vse do samega konca polčasa niso uspeli najti. Zato pa so bili učinkovitejši domači, ki so na krilih Nastje Čeha in Adnana Bašića v 28. oz. 31. minuti dvakrat ukanili gostujočo obrambo, vratar gostov Andrejč je bil obakrat brez moči. Žarek upanja za varovance Marka Lešnika je posijal minuto pred koncem polčasa, ko je v polno zadel Matej Vok. Nadaljevanje pa je pripadlo Ptujčanom, ki so bili v drugem delu tekme veliko boljši nasprotniki in prednost povišali v 76. minuti, ko je po odlični akciji Nastje Čeha v polno meril Luka Šalamun in postavil tudi končni izid srečanja. Naši nogometaši so tako doživeli že 13. poraz sezone in ostali na 9. mestu prvenstvene razpredelnice.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!