oblačno

Nova prepričljiva poraza Farmtecha

| |
28.09.2016      11:11

V 8. krogu 2. slovenske nogometne lige so se veržejski nogometaši odpravili na gostovanje na obalo k Ankaranu. Naši nogometaši so se dobro upirali domačinom vse do 55. minute, ko je domače v vodstvo popeljal Nik Mihailović. Ladja Veržejcev se je po tem zadetku hitro začela potapljati, saj je minuto zatem Matej Zemljak povišal že na 2:0, v izdihljajih tekme pa so domačini dosegli "trojko" in z 2. zadetkom Nika Mihailovića dosegli prepričljivo zmago na svojem terenu.

Predtem , 21. septembra, so se veržejski nogometašido v drugem krogu krogu pokala MNZ Murska Sobota pomeril z Muro na Fazaneriji. Prekmurski klub, ki igra v 3. SNL - vzhod, je bil prepričljivo boljši od prleškega drugoligaša ter slavil s 3:0.

V naslednjem, 9. krogu tekmovanja v 2. slovenski nogometni ligi v Veržej prihaja moštvo Brežic, ki se z 12 osvojenimi točkami nahaja na sredini prvenstvene razpredelnice.