Druga zmaga veržejskih nogometašev in beg na ......

Druga zmaga veržejskih nogometašev in beg na "varno" osmo mesto na lestvici

Farmtech Veržej - Brežice-Terme Čatež 3:1 (1:0)
100; Vindiš 41. (11-m), 54. (11-m), Cvrtila 77.; Gatarić 89.

Farmtech Veržej
, se je v soboto, 1. oktobra, v 9. krogu doma pomeril z ekipo Brežice - Terme Čatež in dosegel drugo zaporedno domačo zmago. Slavili so s 3:1. S to zmago so se na prvenstveni razpredelnici  dvignili na "varno" 8. mesto, s točko prednosti pred predzadnjo ekipo Zarice iz Kranja.

Naši nogometaši so povedli v 41. minuti po dosojeni prvi od dveh enajstmetrovk. Uspešen strelec je bil  Luka Vindiš, ki je v 54. minuti  ponovno z enajstih metrov povišal domače vodstvo na 2:0 V 77. minuti je bilo že 3:0,, zadetek pa je dosegel Dino Cvrtila. Gostje so izid znižali v zadnjih minutah tekme, točneje v 89. minuti, ko je zadel Nikola Gatarič.

Naši nogometaši so tako dosegli drugo zmago v tej sezoni in se po slabem začetku sezone počasi pobirajo, kar vliva upanje v nadaljevanje sezone. Po uvodni tretjini prvenstva so se z osmimi osvojenimi točkami dvignili na "varno" 8. mesto prvenstvene razpredelnice  s točko prednosti pred predzadnjo ekipo Zarice iz Kranja.