Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

delno oblačno
Popoldne bo povečini sončno. Predvsem na Štajerskem in v Pomurju bo pihal severozahodni veter, v zahodnih krajih pa jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
16°C | 29°C
četrtek, 19.07.2018
16°C | 30°C
petek, 20.07.2018
13°C | 30°C
sobota, 21.07.2018
15°C | 29°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
29°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Sprejem za najuspešnejše učence Osnovne šole ......


ŠOLSTVO

| |
22.06.2017      8:47
A A

Sprejem za najuspešnejše učence Osnovne šole Veržej in Glasbene šole Slavka Osterca LjutomerDeli:

Ob zaključku šolskega leta je pripravil župan sprejem za  učence Osnovne šole Veržej in Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer, ki so se v tem  šolskem letu izkazali s šolskim uspehom v vseh devetih letih šolanja in z izjemnimi dosežki na najrazličnejših področjih. V letošnjem šolskem letu so to bili naslednji učenci Osnovne šole Veržej: Staš Belec, Matjaž Maučec, Samo Hederič, Niko Osterc, Patrik Sunko, Jure Jureš, Katja Poštrak, Niko Kuzma, Tiffany Pilhar, Diana Šterman, Miha Rudolf, Tadej Raj, Lukaš Sendrej, Lea Marinič, Tjaša Vršič, Kasandra Horvat, Danilo Kerec, Sven Merc, Sara Vajs, Filip Škrget, Maša Maučec, Teja Kapun, Žan Lorenčič in Jan Lorenčič.

Njihovi mentorji so bili: Sašo Hladen, Damjana Ferenc, Jasna Poljanec, Jasna Poljanec, Ksenija Seršen, Mateja Šumenjak, Marijan Šadl, Branka Kapun Pučko, Vladimir Bratkovič, Matija Peruš, Milena Sabotin, Zalika Horvat, Anton Šterman, Cvetka Puhar, Cvetka Ivančič in Vanda Novak. Sprejema se je udeležila tudi v.d. ravnatelja Marija Ferenc.

Izjemne rezultate na tekmovanjih je v letošnjem letu z igranjem na diatonično harmoniko dosegel tudi  Ambrož Prašiček iz Glasbene šole Slavka Osterca Ljutomer. Njegov mentor je bil Dejan Raj, sprejema pa se je poleg učenca udeležil tudi ravnatelj Stanislav Lašič.

Župan je vsem učencem čestital za njihove dosežke, Marija Ferenc  in Stanislav Lašič pa  sta se županu zahvalila za izkazano pozornost in za uspešno sodelovanje obeh izobraževalnih ustanov z Občino Veržej.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!