Logo MojaObčina.si

Veržej

DANES
32°C
16°C
JUTRI
30°C
18°C
789

OBVESTILO SPLOŠNE KNJIŽNICE LJUTOMER

Vse uporabnike obveščamo, da bo knjižnica zaprta v obdobju od 7. januarja do predvidoma 14. januarja 2019 z možnostjo podaljšanja, in sicer zaradi izvedbe inventure knjižničnega gradiva. V skladu z veljavno področno zakonodajo se inventura knjižničnega gradiva izvede vsakih pet let. Zaradi velikega obsega popisnega gradiva v tem času ni možno vršiti izposoje in sprejemati strank, prav tako ni možno opravljanje storitev po telefonu in po elektronski pošti.

V času izvedbe inventure se ne bo beležila zamudnina.

 

  Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

                                                                            Splošna knjižnica Ljutomer

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi