Logo MojaObčina.si
JUTRI
15°C
2°C
SRE.
15°C
3°C
Oceni objavo

OBČINI VERŽEJ PODELJENO PRIZNANJE - ZLATI KAMEN

Spoštovane občanke in občani, z velikim zadovoljstvom vam sporočamo, da je bila občina Veržej nagrajena s prestižnim priznanjem – ZLATIM CERTIFIKATOM ZLATI KAMEN. Ta certifikat ni samo simbol odličnosti, temveč tudi uradno priznanje prizadevanjem za izboljšanje kakovosti življenja in poslovnega okolja v naši občini.

Občina Veržej je prepoznana kot ena izmed vodilnih na področju pogojev za življenje in delo, ki jih zagotavlja občanom in podjetjem. V regiji se občina uvršča med prve tri na področjih: demografija, izobrazba, življenjski standard, socialna kohezija. Občina Veržej na državni ravni še posebej izstopa na treh ključnih področjih: trg dela, izobrazba in socialna kohezija. V skupnem seštevku rezultatov kazalnikov Informacijskega sistema slovenskih občin - Zlati kamen Sistem ISSO je naša občina v zgornji tretjini med vsemi slovenskimi občinami.


                                                                           Občina Veržej 


Oglejte si tudi