Logo MojaObčina.si
JUTRI
15°C
2°C
SRE.
15°C
3°C
Oceni objavo

LETOS NAS ČAKA NAJBOLJ ČAROBEN BOŽIČ, SAJ V NAŠO OBČINO PRIHAJA ČISTO PRAVI BOŽIČKOV NABIRALNIK IZ SEVERNEGA POLA!

Vsa zbrana pisma v njem bodo odpotovala daleč na Laponsko. Božiček jih bo prebral, želje prečesal in otrokom še pred Božičem poslal uradna potrdila iz Severnega pola, da je pisma prejel. 

Božičkov nabiralnik bomo v Veržeju otvorili 9. decembra 2023, ob 16. uri, ob 18. uri sledi otvoritev Božične vas s prižigom prazničnih lučk. Oba dogodka se bosta odvijala pred gasilskim domom v Banovcih.    

Za najmlajše pripravljamo tudi sladko deželo in božičkovo pisarno, kjer bodo lahko krasili medenjake in pisali pisma. 

Nič ne bo narobe, če pismo Božičku napišete že doma in ga samo oddate v nabiralnik. 


DRUŽINO, KI PISMA VSAKO LETO ODNESE NA SEVERNI POL IN JIH OSEBNO PREDA BOŽIČKU, BOSTE LAHKO SPREMLJALI od 15. do 17. DECEMBRA NA FB profilu @Mrs.B.Rose - Najlepša otroška potovanja. PREDAJO PISEM BOŽIČKU BODO OBLJAVILI 17. DECEMBRA OB 10. URI! POTEM PA BOMO, V PRIČAKOVANJU URADNIH POTRDIL IZ SEVERNEGA POLA, LE ŠE ODŠTEVALI DO BOŽIČA! 

VSE O BOŽIČNI ZGODBI, KI SE JI PRIDRUŽUJE NAŠA OBČINA TER O POGOJIH SODELOVANJA, SI LAHKO PREBERETE NA SPLETNI STRANI www.bozickovnabirlanik.si

Oglejte si tudi