Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 25.05.2018

oblačno
Danes zjutraj bo na zahodu delno jasno, drugod pa pretežno oblačno in večinoma suho. Čez dan bo spremenljivo oblačno, predvsem sredi dneva in popoldne bodo nastajale krajevne plohe in nevihte, lokalno lahko tudi močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 22 do 25, na Primorskem do 27 °C.
15°C | 22°C
sobota, 24.05.2018
15°C | 24°C
nedelja, 26.05.2018
14°C | 25°C
ponedeljek, 27.05.2018
12°C | 27°C
torek, 28.05.2018
15°C | 29°C
Opozorila
Petek, 25.5.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

NA KOSILU PRI NOVEM DIREKTORJU


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
03.12.2016      19:42
1
A A

NA KOSILU PRI NOVEM DIREKTORJUDeli:
Kot je že v navadi, so nas Terme Banovci tudi tokrat gostile na slovesnem kosilu po odprtju razstave jasli v Zavodu Marianum Veržej. Tako se namreč tudi uradno začne Božična Prlekija, projekt, ki združuje Razstavo jaslic v Veržeju, Božično vas v Banovcih in Božično noč na Razkrižju. Letos smo se na pobudo novega direktorja Term Banovci, g. Igorja Magdiča, slavnostnega kosila poleg organizatorjev razstave udeležili tudi nekateri predstavniki društev in organizacij. Gostitelji so se izkazali s svečano pogrnjeno mizo in odličnim kosilom. G. Magdič se je predstavil s kratkim življenjepisom, podal pa je tudi svojo vizijo poslovanja term in sodelovanja z lokalno skupnostjo. Svoje želje sta povedala tudi župan g. Slavko Petovar in direktor Marianuma g. Peter Pučnik. V prijetnem pogovoru vseh udeležencev so se že rodile nove ideje. Prav je tako, še več naj jih bo.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV VERŽEJ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Denis Trstenjak
Denis Trstenjak Se strinjam0 Se ne strinjam0
Božična vas v Banovcih, ne pa v Bunčanih!!!

09.12.2016 ob 13:22:06 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


DRUŠTVO UPOKOJENCEV VERŽEJ
DRUŠTVO UPOKOJENCEV VERŽEJ
Ulica Bratstva in enootnosti 8
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.