Logo MojaObčina.si

Veržej

JUTRI
6°C
-1°C
ČE.
0°C
-2°C
Deli
1266

Veržejski tamburaši navdušili obiskovalce na koncertu v Razkrižju

V petek, 19. maja, je v Domu kulture Razkrižje v sklopu Tedna ljubiteljske kulture potekal Koncert Tamburaške skupine Veržej z gosti.
Tamburaška skupina deluje v okviru Kulturnega društva Slavko Osterc Veržej. Skupino sestavljajo odlični glasbeniki in izjemni vokalisti, ki so navdušili zbrane v razkriškem domu kulture. Kot gostje so nastopili mladi a že uveljavljeni glasbeniki ansambla Mladi Pomurci, katerih dva člana sodelujeta tudi pri Tamburaški skupini Veržej. Dogodek je povezoval radijski voditelj Andrej Mernik. Na koncu se je vsem nastopajočim za čudovit večer zahvalil župan Občine Razkrižje, Stanko Ivanušič,  ter dejal, da je dogodek doživel kot eno največjih pozitivnih presenečenj v zadnjih desetih letih, tako po organizacijski, kot izvedbeni plati.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!